Ból i pieczenie w klatce piersiowej i uderzenia gorąca

Ból i pieczenie w klatce piersiowej. Mam 21 lat. Od kilku dni czuję dziwne pieczenie w klatce piersiowej, ból. Aż robi mi się tam gorąco. Kilkakrotnie robiłam usg, ekg serca i za każdym razem wynik był dobry. Lekarz kardiolog powiedział mi też, że mam słabo rozwiniętą klatke piersiową.Przez dwa lata paliłam papierosy. Już rzuciłam. Jednak przed paleniem miałąm już problemy, miałam dusznośći. lekarz mówił, że to brak wysiłku fizycznego. A teraz się niepokoje i nie wiem do jakiego lekarza iść.

Witam

A czy sprawdzala Pani czy nie ma zaburzen w kwestii funkcjonowania tarczycy? (TSH, fT3, fT4)

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga