Ból i silne pieczenie pod pachą

Witam , od kilku tygodni odczuwam ból i silne pieczenie pod lewa pachną , przyczyn jest to ból wędrujacy a uczucie pieczenia , palenia nasila sie przy gwaltowniejszym ruchu . Nie mam opuchlizny ani zaczerwienienia skóry , nie używam żadnych antypespirantów . Morfologia w normie , mam problemy z żołądkiem -reflux żólciowy i wysokozasadowe środowisko żołądka , choć nie wiem czy to ma znaczenie i jakikolwiek związek . Pozdrawiam serdecznie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie postawić jakąkolwiek diagnozę. Opisane objawy mogą być wynikiem przeciążenia mięśni, infekcji, powiększonych węzłów chłonnych itd. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana/Panią i pokieruje dalszym postępowaniem.