Ból jąder po ostrym zapaleniu cewki moczowej
Ok.1.5miesiąca temu przechodziłem silne zapalenie cewki moczowej.Po przeczytaniu wielu artykułów w internecie udałem się do wenerologa.Tam stwierdzono'na oko' chlamydie.Dostałem Doxycycline,a później Macromax.Po otrzymaniu wyników badań, okazało się,że nie było jednak w moim organizmie tej bakterii.Od tamtej pory odczuwam ból jąder oraz rano z cewki moczowej niewielki wyciek białej,nieprzezroczystej substancji.Urolog stwierdzil ze niby jest ok.USG moszny-ok.Czym może byc spowodowany ten ból?

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Niestety trudno jest mi udzielić odpowiedzi bez przeprowadzenia badania. Możliwe, że jest to wynikiem reaktywnego zapalenia jąder lub najądrzy lub też świadczy o dalszej infekcji. Zwykle wydzielina z cewki moczowej świadczy o aktywnej infekcji. Sugeruję konsultację z innym urologiem/wenerologiem.