Szczypanie cewki moczowej i ból jąder
Witam,Panie doktorze pisałem już o swoich problemach po przypadkowym seksie tj ból jąder szczypanie cewki moczowej i uczucia parzenia nóg ,napisał Pan o zrobieniu rezonansu odcinka l-s,robiłem już rezonans odcinka l-s i lekarz nic nie ztwierdził, byłem u urologa i powiedział żę takie objawy jak ból jąder i parzenie nóg mogą pochodzić od kręgosłupa ale nie szczypanie cewki moczowej to szczypanie nasila się po oddaniu moczu i po stosuknu,proszę o dalszą pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.