Bóle jądra i towarzyszące temu pieczenie cewki
Witam. Od ponad roku posiadam problem, który nie daje mi żyć. Raz jest raz go nie ma, chociaż ostatnio jest coraz częściej. Mianowicie miewam bóle jądra, towarzyszące temu pieczenie cewki, problemy z mikcją oraz również z erekcją. Leczyłem się już na wszystko, robiłem rezonans i mam lekkie uwypuklenie krążka L5-S1, pomimo ćwiczeń towarzyszący tym bólom, ból nogi prawej ustąpił a jądro dalej czasami pobolewa a bardziej żyły idące do niego.Po wytrysku również czuje dziwny ból obok moszny co robić?

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć urologicznego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u specjalisty urologa oraz ortopedy.