Pieczenie cewki moczowej a ból jądra

Witam. Piszę do Państwa z pewnym problemem. Mianowicie od jakiś 2 miesięcy odczuwałem pieczenie oraz ból w odbytnicy i cewki moczowej. W zeszły piątek byłem u lekarza, który przepisał mi witaminę C w tabletkach, oraz tabletki na zwalczenie bakterii coli w w/w miejscach. Biorę te leki od piaku i owszem widzę znaczącą poprawę, lecz dwie dolegliwości mnie niepokoją. Mowa tu mianowicie o przewlekłym pobolewaniu prawego jądra, które od czasu do czasu odczuwam, oraz miewam dni są to na ogół wieczory, w których jest mi strasznie niedobrze.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam, cieszę się, że leczenie witaminą C i tabletkami "na zwalczenie E.coli" pomogło... Niezbadana jest siła medycyny.... Bóle jąder w Pańskim wieku (rocznik 88 chyba,że się mylę) występują dość często jako przejściowe schorzenie o charakterze czynnościowym. Jednakże żeby postawić taką diagnozę należy wykluczyć inne patologie, a tego bez badania nie da się zrobić. Proponuję wobec powyższego wizytę u urologa. Co do wieczorów... proponuje lekką kolację, spacer przed snem i myśli nie związane z dolegliwościami. Rano chłodny prysznic i masaż szorstką gąbką. Witamina C - do kontynuacji. Pozdrawiam RH