Ból jajnika podczas owulacji po cesarskim cięciu

Witam. Jestem po cesarskim cięciu. Po kilku miesiącach od porodu zaczęłam odczuwać bardzo silny ból jajnika podczas owulacji. USG:Jajnik w kontakcie z macicą o budowie drobnopęcherzykowej z ciałkiem żółtym. Czy to oznacza że jajowód może być niedrożny? Czy mogą wystąpić problemy z zajściem w ciążę? Dziękuję za Odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn nie tylko co niedrożny jajowód tylko, prawdopodobny brak owulacji. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa,. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie badań hormonalnych.