Ból jajnika podczas seksu

Witam mam 20 lat i jestem 6msc po porodzie. Podczas sexu jak jestem na gorze strasznie boli mnie lewy jajnik jakby mi ktoa go miazdzyl. Czym moze byc to spowodowane, dodam ze ma sporej wielkosci czlonek

Lek. Katarzyna Szymczak

Może ma Pani torbiel/ zapalenie jajnika/ jest w trakcie jajeczkowania, wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam