Ból jajnika przy ucisku

Witam Mam pytanie boli mnie jajnik przy ucisku od 2 tyg. a teraz niekiedy sam od siebie. Jutro mam dostac miesiączke, czy to jest normalne? Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby stwierdzić przyczyny bólu należy udać się do lekarza, aby ten mógł zbadać czy to na pewno jajnik. Na podstawie samego opisu nie można tego stwierdzić, proponuję udać się do swojego lekarza aby ten mógł stwierdzić prawdopodobną przyczynę.