Skrwawiona torbiel na lewym jajniku a ból po lewej stronie

Witam Mam pytanie 18.05.2015 miałam planowana miesiączkę, w dniu 03.06.2015 dostałam po raz kolejny krwawienie które trwało 7 dni, poszłam do lekarza, dostałam skierowanie na USG , w opisie usg była skrwawiona torbiel na lewym jajniku o średnicy 28mm, po 4 dnia do tego usg miałam wykonane kolejne usg i lekarz stwierdził ze nic tam nie ma czy to jest możliwe, dodam tylko ze cały czas odczuwam ból po lewej stronie. Co może być powodem tego bólu??

Piotr Pilarski

Czy to ten sam lekarz wykonywał USG? Najlepiej byłoby gdyby był to ten sam wtedy mógłby porównać obecny obraz z tym co był kilka dni temu. Jest to mało prawdopodobne aby torbiel sama zniknęła.

Pozdrawiam.