Ból jajników 9 dni po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Witam Miesiączkuje regularnie.2 kwietnia dostałam miesiączkę,13-tego odbyłam stosunek,22 przez praktycznie cały dzień bolały mnie jajniki. Dzisiaj nic mnie już nie boli. Czy to może być oznaka ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy dwa tygodnie po stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.