Ból jajników, brązowe plamienie i ból podbrzusza we wczesnej ciąży

Witam, jestem we wczesnej ciazy. Mialam robione bthcg w zeszlym tyg. ale lekarz kazal mi powtorzyc jeszcze raz badanie zeby zobaczyc czy ciaza dobrze sie rozwija. Zaszlam w ciaze po leczeniu Clomifedem . Mieszkam w Niemczech. Martwie sie bo od dwoch dni Bola mnie jajniki i przy sisianiu widze brozowe plamienie. Bolo mnie podbrzusze i czuje sie jak bym miala miesiaczke. Czy to normalne we wczesnej ciazy? Martwie sie.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy przez Pani wskazane wymagają diagnostyki. Nie są one prawidłowe.
Pozdrawiam