Ból jajników po stosunku seksualnym

Witam, mam takie pytanie. Ostatnio uprawialiśmy seks z moja dziewczyną w innej pozycji niż zwykle. Następnego dnia bolały ją jajniki o ile można nazwać to bólem, po prostu je czuła. Wczoraj miała wrażenie jakby Jej pochwa delikatnie spuchła, dzis natomiast jakby ściany Jej pochwy były przy sobie, ale do momentu włożenia palca, one sie wtedy rozdzielają i wszystko wraca do normy. Czy jest się czym martwić? Może to od pozycji? Otarcie i dlatego wrażenie opuchnięcia? Z góry dziękuję za pomoc..

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi powiedzieć co jest przyczyną dolegliwości Pańskiej partnerki bez przeprowadzenia badania ginekologicznego. Najpewniej są to drobne urazy mechaniczne. Jeżeli objawy nie ustąpią sugeruję wizytę u ginekologa.