Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy ze stosunkiem u nastolatków

Witam mam 18 lat i współżycie rozpocząłem jakieś 6 miesięcy temu z moja dziewczyną. Na początku było w porządku stosunek trwał 15-30min, potem mieliśmy przerwe ok.1,5miesiąca . Po przerwie pierwszy stosunek był okej natomiast kolejne i aż do teraz mam problem tak mi się wydaje z "przedwczesnym wytryskiem" , stosunek trwa od 30sec do 2/3min. Podczas gry wstępnej jest okej, zaczynam czuć, że niedługo dojdę zaraz po włożeniu penisa w pochwę. Dodam, że masturubuje się 4/5 razy w tygodniu.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Może to być efekt masturbacji. Proponuję zaprzestać masturbacji i zobaczyć jak wtedy będzie. Można także spróbować ćwiczeń na mięśnie Kegla.

0
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Może to wynikać z nadmiernego pobudzenia oraz ze zbyt krótkiej gry wstępnej lub Pańskiego napięcia i oczekiwań przed stosunkiem. Poza tym sugeruję zmniejszyć liczbę masturbacji. Jeżeli problem nie ustąpi warto skontaktować się z seksuologiem lub urologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy