Ból jelit przed wypróżnieniem

Na 15-30 min.przed wyproznieniem bola mnie jelita,kloja w wielu miejscach.Czasem jest tez tak,ze tak mnie zakloje,ze nie moge oddychac,bo biorac wdech az mnie w brzuchu rozyrwa.Czym moze byc to spowodowane i czy to w ogole jelita?

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest przeprowadzenie badań dodatkowych ponieważ objawy są niespecyficzne i nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi co do konkretnej przyczyny, a nawet czy przyczyną dolegliwości jest ukłąd pokarmowy.