Zaburzenia oddychania po zapaleniu oskrzeli

mam 61 lat, kobieta, w trakcie leczenia zapalenia oskrzeli od 2.01.16, antybiotyk Unidox solutab przez 5 dni, teraz azycyna 500mg przez 5 dni. Mam cisnienie 125/106-?/76 po wstaniu z łózka, potem ok. 150/80 i wieczorem bole po lewej str. klatki piersiowej, czsem b. silne, nie moge sie ruszac i glebiej oddychac. Lekarz powiedział ze to nie serce (ekg było dobre) , tylko tak jest przy zap. oskrzeli. Teraz boli troche, najgorzej jest wieczorem i rano. Czemu to boli, jaka może byc przyczyna? Ewa

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i moga wynikać zarówno z zapalenia oskrzeli jak i wielu innych przyczyn. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie najbardziej prawdopodobnej i włąściwego leczenia.