Ból kciuka podczas gry na gitarze

Witam! Od około 2-3 tygodni boli mnie kciuk w lewej ręce podczas grania na gitarze(jestem studentem muzyki). Słyszałem że takie problemy występują gdy się ręke "przećwiczy" jednak ja miałem małą przerwe w graniu i problem powstał z niczego. Ból jest narowisty, zwiększa się podczas grania, a gdy skończę grać znika po upływie kilku sekund, ale gdy znowu zaczynam grać ponownie się pojawia i to znacznie szybciej niż za pierwszym razem. Bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.