Ból pod kolanem podczas gry w piłkę nożną

Witam, mam pewien problem mniej więcej rok temu gdy grałem mecz w piłkę nożną doznałem dziwnego bólu na początku kości piszczelowej pod kolanem , jest on idealnie pod tymi wszystkimi więzadłami kolanowymi , gdy biegałem ciągle odczuwałem silny ból, zrobiłem roczną przerwe od piłki nożnej i gdy ostatnio zagrałem w turnieju ból wrócił , jest on bardzo uciążliwy , wiecie może co mi dolega ?

Witam,
Opisywane przez Pana dolegliwości mogą świadczyć o wielu patologiach stawu kolanowego. Bez wątpienia wymaga Pan badania lekarskiego i diagnostyki obrazowej ( RTG, USG ) i na podstawie wyników podjęcia decyzji odnośnie leczenia.
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia