Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból pachwiny podczas gry w piłkę nożną

Witam mam 16 lat gram w pilkę nozna i dzisiaj podczas grania zaczeła boleć Mi pachwina lewej nodze.Co mozna zrobic i czym jest to spowodowane ? Gdy biegam i mocniej strzelam to zaczyna bolec.
16 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, Ból w konkretnym miejscu nasilający się podczas wysiłku może być objawem przepukliny. Niestety, przepuklina sama nie zagoi się i konieczny jest zabieg operacyjny, zapobiegający poważniejszym powikłaniom. W celu weryfikacji rozpoznania konieczne jest badanie kliniczne. Powienieneś udać się do chirurga, ale prościej i szybciej będzie, gdy najpierw skonsultujesz się u lekarza rodzinnego.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy