Kontuzja podczas gry w piłkę nożną

Mam 19 lat i uprawiam profesjonalnie piłkę nożna(6x w tyg). W sierpniu doznalem kontuzji(boli do teraz) jak myslalem, pachwiny. USG pachwin nic nie pokazało, wykluczylo przepuklinę i zerwanie. Zrobiłem rtg dolnej cz. kregosłupa(brak patologii) i miednicy(lekkie przewezenia dachów panewek). Urolog stwierdzil maly kamien w/na na jądrze(prawdop. od uderzenia piłką) ale to podobno nic takiego. Wspomniał coś o kanalikach pachwinowych, bo w tych okolicach mnie bolało jak dotykał. Liczę na jakąś radę!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Być może będą to dodatkowe badania obrazowe. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego u udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.