Ból w środkowej części uda podczas gry w piłkę

Witam mam problem z pachwiną W grudniu w trakcie gry w piłkę nożną odczułem ból w w środkowej części uda ale zignorowałem to i nadal grałem. Później jeszcze troszkę bolało ale tylko przy nagłych ruchach. Po dwóch tygodniach znów poszedłem grać i znów zaczęło mnie boleć ale jeszcze bardziej i ból rozchodził się od prawego uda po przez brzuch i kończył się na lewym udzie. Ból był tak silny że nie byłem w stanie kopnąć piłki. Następnego dnia miałem problem z wstaniem z łóżka. Do dziś nie ustąpił

Witam, ból w pachwinie może oznaczać proces chorobowy toczący się w obrębie pachwiny, jak i jamy brzusznej, miednicy czy kręgosłupa. Z opisu mogę wnioskować że problem bólu leży po stronie tkanek miękkich. Proponuje wybrać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty, który oceni staw biodrowy, miednice i kręgosłup oraz dobierze odpowiednią terapie.
Pozdrawiam