Jaki jest powód bólu pochwy podczas kopania piłki?

Dzień dobry, Od kilku lat gram w piłkę nożną i jakieś 2 tygodnie temu podczas mocnego uderzenia piłki zabolała mnie pachwina, niestety nie rozciągnąłem się przed grą... Po tej kontuzji jednak nie zrobiłem sobie przerwy i nadal grałem, teraz od jakieś czasu (3-4 dni) nie gram w piłkę. Pachwina na ogół mnie nie boli, boli tylko wtedy gdy uderzę piłkę z dość dużą siłą. I pytanie brzmi na ile czasu powinienem zrobić przerwę od sportu i czy stosować jakieś kremy, żele i inne leki? Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest sprawdzenie stawu biodrowego proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć