Mocny ból w pachwinie po urazie sportowym

W lutym 2014 roku podczas grania w piłkę nożną na hali, chcąc kopnąć mocno piłkę, uderzyłem w ziemię. "Przyblokowało" mi nogę i odczułem mocny ból w pachwinie. Po dwóch dniach ból ustał. Nie byłem z tym u lekarza. Do tej pory nie mogę kopnąć mocno piłki. A jakiekolwiek kopnięcie, to nogą musi być poprzedzone bardzo długą rozgrzewką. W jaki sposób, można doprowadzić tą pachwinę do pełnej sprawności? Lub jakie badanie należy wykonać żeby tą kontuzję dobrze zdiagnozować?Z góry dziękuję za odpowiedź

Piotr Pilarski

Warto byłoby wykonać usg tej okolicy. Sugeruję wizytę u ortopedy, który na podstawie badania określi postępowanie.

Pozdrawiam.

Dzien dobry,
prosze udać się do fizjoterapeuty. Badanie fizykalne oparte na testach powinno wyjaśnić przyczynę Pana dolegliwości i nakreślić sposób leczenia.
pozdrawiam