Ból klatki piersiowej, wynik OB a ciąża

Witajcie. Pare dni temu bolala mnie klatka piersiowa. Mialam stan podgoraczkowy : 37,5. Ale tylko jeden dzien. Potem bole klatki stopniowo mijały.. w tej chwili minimalnie. Nie czuje sie tez na tyle źle by to bylo zapalenie. Z krwi wyszlo mi OB: 42, a CRP : 25,850. Co to moze byc ??? czy moze to byc ciaza jesli owy stosunek byl w niedziele? pobierana krew mialam wczoraj.. proosze o pooomoc.:(
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Badania OB i CRP wskazują na toczący się w organizmie stan zapalny np. infekcja górnych dróg oddechowych. Nie mówią one nic na temat ewentualnej obecności ciąży.
Myślę że warto zgłosic się do lekarza na padanie przedmiotowe.