Jaka jest przyczyna wyniku OB?

Witam. Poziom mojego OB utrzymuje sie w granicach 70 juz od dwoch lat. jestem mloda osoba mam 24 lata. Mialam robione wszelkie badania takie jak CRP, OB z rozmazem, RTG klatki piersiowej,USG jamy brzusznej oraz badania ANA1. Wszytskie badania wyszly bardzo dobrze. Bylam takze konsultowana ginekologicznie i tu takze nie stwierdzono zadnej przyczyny. Nie odczuwam zadnych niepokojacych objawow zadnych boli zmeczenia braku apetytu czy chudniecia nic z tych rzeczy. Skad moze byc przyczyna takiego OB?

Czy miała Pani badanie krwi - elektroforeza białek surowicy?
Największy wpływ na szybkość opadania krwinek czerwonych (OB) mają immunoglobuliny IgG, jedna z frakcji białek ocenianych w tym badaniu.