Ból kolan i strzelanie w stawach

Witam pisalam juz wcześniej ale mam jeszcze pytanie od 23 czerwaca zaczely bolec mnie kolana bol sie zmiejszyl ale to dziwne bo zaczely mi strzelać stawy wszystkie doslownie i to taki chrobotanie .Tylko ze każdego dnia bol pojawia sie w innym stawie dzis zablokował mi sie mamy palec u reki kilka dni temu caly koniec z bólem promieniujacym do barku i skurcz przy dotyku reki z tylu myslalam ze umrę trzymali mnie dwa dni a potem nic .chodzi o to ze każdego dnia inny staw jak by cos po mnie lazilo

Witam. Opisane objawy mogą być manifestacja niektórych chorób reumatologicznych. Wskazana jest wizyta u specjalisty reumatologa.