Ból kolan i zastrzyki

witam bolą mnie kolana , już kiedyś brałem jakieś zastrzyki , obecnie ból powrócił , różne smarowania skutecznie nie pomagają , obecnie ortopeda dał mi zastrzyk Fermathron Plus / przed tygodniem / bez odczuwalnej poprawy , co robić proszę o pomoc pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego. Proszę udać się do ortopedy.