Ból kolan u 13-latka

Od jakiegoś czasu bolą mnie kolana mam 13 lat. Poszłam do ortopedy powiedział że nie mogę przez 6 msc. uprawiać sportu. Ból jest wywołany zdartą chrząstką. Przyjmuję Arthyl. Czy jest to jedyny sposób żeby pozbyć się bólu? Czy niema innego sposobu aby odciążyć kolano poza rezygnacją ze sportu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń specjalisty ortopedy. Odciążenie kończyny oraz przyjmowanie zaleconego preparatu powinno przynieść poprawę. Konieczne będzie czasowe zrezygnowanie z uprawiania sportu.