Ból kolana i wynik badania kręgosłupa

P.Doktorze ,proszę wybaczyć, pop. moje pytanie było niepełne przez ogranicz. ilość znaków, więc dop. w skrócie "uciskają worek oponowy i obustronnie korzenie nerw. Na poz. L4-L5 centr-prawostr. przep krążka o szerokiej podst. i wym a-p 8mm uciska worek oponowy i prawy korzeń nerw. Na poz. L5-S1 centr-lewostr. przep krążka o szerokiej podst. i wym a-p 7mm uciska worek oponowy i lewy korzeń nerw. Ból pod kolanem, drętw. stopy, 20 zastrzyków w 4 dni i żad poprawy 4 mies ból, potrzebna. operacja?"

Witam,
Niestety aby podjąć decyzję o leczeniu konieczne jest zbadanie pacjenta, USG stawu kolanowego. Bardzo istotny jest wywiad - ewentualny uraz, czas i sytuację w jakich pojawia się ból. Nie można wykluczyć konieczności operacji.