Ból kolana po artroskopii u 28-latki

witam jestem ponad mieśiąc po artroskopi kolana miałam usunięcie przerośniętego zwłókniałego fałdu przyśrodkowego po powrocie do domu ze szpitala upadłam na te kolno lekarz skierował mnie na usg dooplera żył wynik badania jest wporządku ale ból mam po obu stronach kolana gdzie łąkotki a w nocy jak zegne kolano po 15 min budze się z bólem kolana i nie moge wyprostowa nogi jakby jakaś blokade miała lekarz dał mi skierowanie na rezonans magnetyczny ale termin mam we wrześniu leki p/ból nie działaj

Witam. W tej sytuacji konieczna jest bezpośrednia ocena ruchomości stawu. Sugeruję wizytę o lekarza ortopedy który przeprowadzi bezpośrednie badanie.