Ból kolana po dwóch skręceniach

Mam obecnie prawie 23 w wieku okolo 13 lat pierwszy raz mialam skrecone kolano w wieku około 17 mialam ponownie skręcone kolano około 4 krotnie byłam skierowana na operacje (zapisana w kolejkę) miałam czekać około rok po jakiś 15 miesiącach urwał się kontakt z lekarzem . Obecnie jestem po 2 ciążach co zapewne pogorszyło stan mojej nogi . Przy większym wysiłku odczówam ból muszę odpocząć. Najgorzej jest jednak nocami nie mogę spać z wyprostowaną nogą więc ciężko mi się ułożyć.Co robić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Skoro juz wcześniej byly wskazania do operacji teraz zapewne także istnieje taka potrzeba, nie mogę doradzić nic innego jak wizytę u ortopedy i postępowanie według jego zaleceń.
Pozdrawiam