Ból kolana po trzech tygodniach od artroskopii

7 kwietnia miałem artroskopie; debridement i termoablacja uszkodzonej chrząstki rzepki, usunięcie wolnych ciał kolana Dzisiaj mija 3 tygodnie. Nadal odczuwam "blokady" w kolanie. Boli tez czasami miesien z tylu kolana podczas prostowania (cwiczylem go bo nie mialem pelnego wyprostu nogi) Lekko bola tez okolice obok rzepki.Szwów nie mialem sciaganych tylko same pekly i teraz w ich miejscu pod skora czuje jakby "male guzki"- z lewej wiekszy, a z prawej minimalny. Czy to normalne? Proszę o poradę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinien Pan udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Po ocenie stanu klinicznego specjalista wdroży odpowiednie postępowanie.