Co powoduje ból kolana 4 lata po artroskopii?

Ból w kolanie 4 lata po artroskopii. Witam 4 lata temu miałam artroskopie kolana : diagnoza boczne przyparcie rzepki, przerosnieta blona maziowa i chondromolacja II stopnia. Wykonano przyciecie troczkow rzepki. Z kolanem było dobrze do teraz, co jakis czas odczuwalam bóle ale dalo sie wytrzymac do dzisiaj, ból nie do wytrzymania boli w spoczynku, podczas chodu , przy kucaniu problemy ze wstaniem , okropny ból w trakcie zgiecia i wyprostu. Co moze byc przyczyną tych dolegliwosci ? Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ortopedy, może to znow problemy z rzepką.
Pozdrawiam