Czy konieczna jest kolejna artroskopia kolana?

Witam miesiąc temu miałam artroskopie kolana na której wycięty był fałd maziowy + chndrectomia. Na rezonansie uwidoczniona była prawie 10 cm torbiel, po czym na artro. Okazało się że jej nie było. Teraz mam duży problem z noga pod kolanem mam wyczuwalny guzek, boli mnie cała lydka i ciągnie od tego miejsca jest problem ze zgieciem A szczególnie z wyprostem. Sytuacja wcale się nie poprawia mimo rehabilitacji. Czy konieczny będzie kolejny zabieg lub można coś innego na to poradzić? Proszę o pomoc

Miesiąc czasu to bardzo mało, aby oceniać efekty artroskopii, ale powinna Pani sie intensywnie rehabilitować. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.