Jak radzić sobie z bólem po artroskopii kolana?

W lipcu miałam robiona artroskopie (wycięcie fałdu maziowego i drobne kosmki maziowkowe które zostalyczesciowo wycięte) kolano bolało do tej pory, od dwóch tygodni chodze na fizykoterapie (jonoforeza, ultradźwięki i cwiczenia w odciążeniu) wczoraj byłam na ostatnim zabiegu i nie widzę żadnych skutków leczenia. Kolano boli dalej, dalej nie mam pełnego zakresu zgięcia i w dodatku zaczęło mi przeskakiwac przy lewym górnym rogu rzepki przy próbie zgięcia go. Co to może być. Lekarz noe wie jak mi pomoc

Niestety fizykoterapia ma wymierne efekty, często nie przynosi oczekiwanej poprawy. Jedyne co mogę zaproponować to bezpośrednie ćwiczenia z doświadczonym rehabilitantem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.