Ból kolana u 45-latki
od kilku dni boli mnie lewe kolano po prawej stronie jakby mi coś tam przeszkadzało, nie widać opuchlizny, ale wczesniej bolało mnie pod kolanem nie moglam klekac ni kucać. Byłam z tym u swojej lekarz pierwszego kontaktu to kazała mi zrobić USG płatne i nawet nie dała skierowania. Co powinnam zrobic? Jak chodze ból sie wzmaga.

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Z Pani opisu wynika,że mogło dojść do uszkodzenia ścięgna rzepki lub zapalenia jego przyczepu. Proszę schładzać bolące miejsce. Faktycznie bez badania USG nie można jednoznacznie ocenić przyczyny bólu.