Ból kości i żeber po grypie

Witam. Mam 21 lat i tydzień temu zachorowałam na grypę. Wysoka temperatura, bóle mięśni itp. Leżałam w łóżku brałam leki i po 5 dniach wszystko minęło. Problem w tym, że teraz bolą mnie wszystkie kości, najbardziej żebra po lewej stronie i plecy. Czuje taki przeszywający ból tych kości. Co to może być? Dodam tylko, że mam też nerwicę lękową i strasznie panikuje o byle co. Boje się i proszę o odp. Samo minie czy powinnam iść do lekarza ?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
objawy powinny ustąpić same, proszę przede wszystkim się uspokoić.

isc.+odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza