Ból kości od dwóch lat

Witam. Od 2 lat mam problemy z bólem kości mianowicie zaczęło się od bólu pięty i dużego palca u nogi potem poszło do samej góry czyli kolano, biodro potem łopatka, bark i ręka czyli cała lewa strona no i około 4 miesiące temu przerzuciło się na prawą nogę tu zaczęło się także od stopy potem kolano i biodro dodam, że kręgosłup strasznie mnie boli podczas pracy gdy dźwigam lub się schylam. Reumatolog wykluczył chorobę reumatyczną ponieważ badania na reumatyzm wyszły bardzo dobrze.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam takze konsultacje hematologa oraz dokładniejsza kontrole parametrów szpikowych. Pozdrawiam