Bolesność kości kręgosłupa a możliwe dolegliwości

Witam. Mam pytanie odnośnie bólu kości i kręgosłupa. Ponieważ od około 2 lat mam problem z bólem całej lewej nogi od stopy do biodra oraz łopatka, bark i cała lewa ręka do tego jeszcze kręgosłup który od 2 dni strasznie mnie bolał po spaniu przypominam, że bóle zaczęły się około 2 lata temu od około 4 miesięcy boli mnie także odcinek szyjny kręgosłupa który pulsuje na lewą stronę głowy i od jakiś 2 miesięcy zaczęła boleć mnie tak samo prawa noga od stopy do biodra.

Renata GrzechociĹska

Ponieważ dolegliwości trwają już bardzo długo proponuję udać się do neurologa, warto wykonać RTG kręgosłupa aby wykluczyć ucisk na nerwy.