Ból kości piszczelowej i kolana

Ból nogi prawej w okolicahc piszczela ale boli rownież koło kolana ogólnie nie ma okreslownego miejsca gdzie boli cała jakby bolała czasami promieniuje do stopy. Mam zawroty w glowie jak schyle glowe i jestem bardzo zmeczony. Klujace bole w głowie. Mam 17 lat. Waze 84 kg. Nei chudne nie mam problemow z chodzeniem.
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Twoje dolegliwości wymagają dokładnej diagnostyki i wykonania podstawowych w tym przypadku badań (rtg, morfologia krwi). Zgłoś się jak najszybciej do lekarza rodzinnego lub pediatry w celu wdrożenia odpowiedniego postępowania.
Pozdrawiam!