Ból jajnika i nerki, który promieniuje do kolana

Kolejny raz mam bole. Najpierw boli jajnik, pozniej nerka Bol promieniuje az do kolana i boli caly prawy bok. Bylam wczesniej u lekarzy i wedlug nich nic mi nie jest, ale od czegos to boli. Do jakiego lekarza powinnam sie zglosic? Do kolejnego ginekologa wizyte mam najblizej na koniec wrzesnia.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Skoro konsultujący lekarze wykluczyli przyczyny somatyczne, może warto rozważyć konsultację psychologiczną. Do w/w specjalisty nie jest wymagane skierowanie.