Ból kości przy dotykaniu i jedzeniu a niedokrwistość

Miałam bóle z lewej strony zakończenia żeber,zrobiono mi RTG lecz na zdjęciu nic nie wyszło,a kość jest zniekształcona i boli. Ostatnio zauważyłam że staw łączący moją szczękę z kością jarzmową się powiększyl(duża wystająca kulka)a kość przy niej się zapadła ("dziura"przy uchu)Boli mnie ta kość przy dotykaniu i jedzeniu.Ponadto podwyższone mam MCH-36 i MCV-99,2 w erytrocytach,pozostałe wyniki w normie. Chirurg i reumatolog nic nie stwierdził.Czy to może być jakaś niedokrwistość?np.sfercytoza

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyniki na to nie wskazują oraz objawy. Jeżeli rzeczywiście ma Pan takie objawy to żalem wizyte u lekarza rodzinnego celem ustalenia odpowiedniej diagnostyki. Pozdrawiam