Ból kości przy dotykaniu i jedzeniu a niedokrwistość
Miałam bóle z lewej strony zakończenia żeber,zrobiono mi RTG lecz na zdjęciu nic nie wyszło,a kość jest zniekształcona i boli. Ostatnio zauważyłam że staw łączący moją szczękę z kością jarzmową się powiększyl(duża wystająca kulka)a kość przy niej się zapadła ("dziura"przy uchu)Boli mnie ta kość przy dotykaniu i jedzeniu.Ponadto podwyższone mam MCH-36 i MCV-99,2 w erytrocytach,pozostałe wyniki w normie. Chirurg i reumatolog nic nie stwierdził.Czy to może być jakaś niedokrwistość?np.sfercytoza

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, wyniki na to nie wskazują oraz objawy. Jeżeli rzeczywiście ma Pan takie objawy to żalem wizyte u lekarza rodzinnego celem ustalenia odpowiedniej diagnostyki. Pozdrawiam