Ból kostki, nagnioty i opuchnięta stopa 5 miesięcy po operacji palucha koślawego, palca młotkowatego i płaskostopia

Dzień dobry W styczniu miałam operacje palucha koslawego prawej stopy oraz palec młotkowaty II niekorektywny płaskostopie poprzeczne metoda lapidusa jestem juz 5- miesięcy po operacji i rehabilitacji 20 zabiegów po kontroli lekarz stwierdził że leczenie zakończone i mogę uprawiać sport,chodzić w butach na obcasach Zrobiły mi sie nagniotki oraz cały czas boli mnie kostka w stopie i kolano odczuwam ból kiedy schodzę ze schodów stopa operowana jest większa opuchnięta Czy juz tak zostanie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane przebytym zabiegiem operacyjnym. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.