Pieczenie i ból stóp utrudniający chodzenie

Czemu mam bol stop ,które utrudnia chodzenie sa też pieczenia co robic

Prawdopodobna przyczyna jest tzw. Stopa płaska statyczna, ktora prowadzi do palucha koslawego - proponuje zastosować wygodne obuwie z niewielkim obcasem. Jeżeli występują drętwienia może to mieć związek z kręgosłupem lędźwiowym .

Prosze Pania ból stó może wynikać z kilku przyczy
- przeciążenia
- urazu
- entezopatii (zapalenia) rozciegna podeszwowego
- płaskostopia poprzecznego
- ostrogi pietowej
- palucha koślawego i palców młotkowatych

W celu weryfikacji przyczyny niestety potrzebne jest badanie fizykalne
Zachecam do konsultacji ortopedycznej