Jaki zabieg pomoże zniwelować płaskostopie?

Witam moja 10 letnia córka ma stopy płasko koslawej w dużym stopniu. Jaki zabieg powinien zostać wykonany w celu poprawnego ustawienia stopy

U starszych dzieci, u których kościec jest bardziej dojrzały, w przypadkach dużych wad z towarzyszącymi objawami bólowymi, można rozważyć leczenie operacyjne, które polega na usztywnieniu kości piętowej i skokowej w prawidłowym ustawieniu. Zabieg zawsze należy brać pod uwagę wtedy, gdy leczenie zachowawcze nie przynosi rezultatów.