Ból kostki u 24-latka

Witam. Jestem mężczyzną w wieku 24 lat. Od paru tygodni pojawiają się przeszywające kłucia w kostce (w tym samym miejscu). Może to nie możliwe, ale tak jakby kłucie było w żyle. Wykonuje pracę fizyczną i praktycznie cały dzień spędzam stojąc/chodząc, może to jest tego przyczyną? Bardzo bym prosił o poradę, gdyż jest to uciążliwe, jak to kłucie się pojawia paraliżuje mnie całego i przez jakiś czas nie jestem w stanie się ruszyć, poza trzymaniem się za kostkę.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisany przez Pana problem rzeczywiście może mieć związek z wykonywaną pracą - być może doszło do przeciążenia struktur okolicy kostki. Aby wyjaśnić przyczynę Pana dolegliwości, konieczna jest konsultacja lekarska. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy. Skierowanie może wystawić lekarz rodzinny. Pozdrawiam.