Ból kostki w lewej stopie

Witam. Mam problem z bólem kostki w lewej stopie. Ból pojawił się po dłuższym, niż zazwyczaj biegu.Boli mnie kość po wewnętrznej stronie, dokładnie kostka.Mam wrażenie, że nieco spuchła. Nie wiem czy mogę z tym biegać, ból czasami nasila się, ale mogę chodzić i biegać. Smaruję kostkę kolagenem naturalnym, który pomógł mi przy bólach kolana po bieganiu. Jest ewidentnie ból kości, nie przypominam sobie, abym się uderzył.Pojawił się pod koniec dłuższego biegu. Dziękuję i pozdrawiam, Wojciech.

Lek. Tomasz Budlewski

Występowanie powyższych objawów może być następstwem tzw złamania marszowego. Proponuję udanie się do lekarza ortopedy. Prawdopodobnie będzie konieczne RTG stopy.