Ból nogi od kostki do kolana i niestabilność stawu skokowego

ostatnio około 3 lat temu miałam skręconą kostkę.Po tym stwierdzono niestabilność stawu skokowego.Od 2 dni nasila się u mnie ból lewej nogi od kostki wzwyż, przy dotyku czy puknięciu w miejsce kostki od wewnętrznej strony i wyżej ból jest dość silny,przy odpoczynku czuje ból przechodzący od kostki do kolana,taki ból od środka).Boli 2-3 s. i przestaje i zaraz znów na parę sekund. co to może być? przy chodzeniu prawie nie boli, najbardziej ból nasila się przy leżeniu i skręcaniu stopy to wewnątrz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, przyczyną powyższych problemów może być uszkodzenie aparatu więzadłowego lub uszkodzenie aparatu stawowego. Należałoby w tym przypadku wykonać badanie USG lub nawet rezonans magnetyczny. W tym celu musi się Pani udać do lekarza ortopedy, który oceni powtórnie proces gojenia się i regeneracji Pani tkanek po takim urazie. Pozdrawiam