Ból kręgosłupa, częste oddawanie moczu i powiększony brzuch

Witam. Miesiąc temu byłam u lekarza z bólem kręgosłupa i częstym oddawaniem moczu. Zrobiłam wszystkie wyniki, mocz idealny, nawet nie pokazał, że następnego dnia miałam okres. Lekarz nie wiedział co mi jest, dostałam ziołowe tabletki na pęcherz. Problem znikł, jednak ostatnio znowu powrócił. Chodzę siku co chwilę, nic mnie nie boli, zdarza się, że nawet chodzę co 15 minut. Jakie badania powinnam jeszcze zrobić? Dodam, że pomimo ćwiczeń, brzuch mi urósł więc może to jelita?

Wskazana pełna konsultacja ; USG brzucha , dalsza diagnostyka
Jaka waga ciała, poziom cukru, jakie zagęszczenie moczu ???
Może objawy zapalenia pęcherza? inne dolegliwości?...
Pozdrawiam