Ból kregosłupa i zmiany w RTG
Do kogo mam się zwrócić o pomoc moją mamę strasznie boli kręgosłup w okolicy krzyżowej i szyjnej .W rtg wyszły zmiany , ortopeda dał skierowanie na rezonans trzeba czekać 4 m, rehabilitacja 3miesiące a jej ból się nasila , boli ją cała miednica ,nogi Błagam co mam zrobić jak jej pomóc do kogo się zwrócić?

MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.